در حال بارگذاری ...
جمعه 23 آذر 1397
 • برگزاری جشن روز دانشجو در دانشکده فنی و حرفه ای شهرکرد

  برگزاری جشن روز دانشجو در دانشکده فنی و حرفه ای شهرکرد
          مراسم ویژه ای همزمان با ولادت با سعادت حضرت رسول اکرم صلی الله علیه و آله - روز اخلاق و مهرورزی – ولادت حضرت امام جعفر صادق علیه السلام و 16 آذر، روز دانشجو با حضور رئیس دانشکده ، معاونان ، مسئولان  و دانشجویان عزیز این دانشگاه برگزار شد .

         در این برنامه ، رییس  دانشکده فنی و حرفه ای شهرکرد ، دکتر بهروز شایق ضمن عرض ارادت  به محضر رهبر معظم جمهوری اسلامی ایران،حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی)در سخنانی یاد و خاطره شهدای دانشجوی سال 1332، شهدای هشت سال دفاع مقدس، شهدای دانشجو، شهدای انقلاب، شهدای علم و فناوری و امام راحل را گرامیداشت و روز دانشجو را به  دانشجویان عزیز دانشکده فنی و حرفه ای شهرکرد تبریک گفت.
   
         دکترشایق  با اشاره به شهادت دانشجویان در راه اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وپیروی از رهنمون های پیر جماران ،حضرت امام خمینی (ره) ، حرکت ارزشمند ایشان را مقدمه ای برای بیدارگری و حق طلبی ملت ایران در انقلاب دانست و افزود: شهیدان رضوی، قندچی و بزرگ نیا، نامشان را در تاریخ ماندگار کردند تا هر 16 آذر را به یاد آنها پاس داریم و از این ثبات عقیده و مقاومت در ایمان شان درس آزادگی، حق طلبی و مبارزه با ظلم و کفر و استکبار بیاموزیم.
         رییس دانشکده فنی و حرفه ای شهرکرد با اشاره به حضور دانشجویان در صحنه به عنوان قشر آگاه و پیشگام جامعه ، نقش آنها را در پیروزی انقلاب سال 57 مهم ارزیابی کرد 


       در ادامه حجت الاسلام والمسلمین رییسی  ،مدرس دانشگاه، ضمن تبریک روز دانشجو به همه دانشجویان، به تبیین مفهوم استکبارستیزی پرداخت وروز 16 آذررا به عنوان روز مقاومت و ایستادگی دانشجویان این سرزمین در برابر استعمارگرن معرفی کرد.
       گفتنی است اهدای جوایز و لوح تقدیر به دانشجویان ممتاز ، برترین های حوزه فرهنگی، پرسش و پاسخ وفعالان فرهنگی از جمله برنامه های این مراسم بود.

  نظرات کاربران