در حال بارگذاری ...
 • برگزاری مسابقات فوتسال و والیبال دانشگاه فنی و حرفه ای منطقه هفت

  برگزاری مسابقات فوتسال و والیبال دانشگاه فنی و حرفه ای منطقه هفت

   

            دانشکده فنی و حرفه ای پسران شهرکرد ، میزبان مسابقات فوتسال و والیبال دانشجویی منطقه هفت دانشگاه فنی و حرفه ای کشور شد.

   

             به گزارش روابط عمومی ، دکتر بهروز شایق، ریاست دانشگاه فنی و حرفه ای استان چهار محال و بختیاری ، از برگزاری مسابقات فوتسال و والیبال دانشجویان پسر ویژه ی منطقه ی هفت خبرداد و افزود : دانشکده فنی و حرفه ای پسران شهرکرد ، در تاریخ 14 و 15 تیر ماه ، میزبان مسابقات فوتسال و والیبال دانشجویان پسر منطقه هفت دانشگاه فنی و حرفه ای کشور خواهد بود.

              دکتر شایق  گفت : این دوره از مسابقات با شرکت تیم هایی از استان های یزد ، اصفهان و چهار محال بختیاری در سالن شهید خبازی دانشکده فنی و حرفه ای پسران شهرکرد برگزار می گردد. و تیم های قهرمان در هر رشته به مسابقات کشوری که در هفته ی اول شهریور ماه در شهر تبریز برگزار می گردد اعزام خواهند شد.

            وی با بیان اینکه هدف از برگزاری این مسابقات کمک به رشد وشکوفایی ابعاد معنوی،جسمانی ،عاطفی، عقلانی و اجتماعی دانشجویان از طریق پرداختن به فعالیت ها ورزشی است . تصریح کرد این مسابقات فرصت خوبی است تا ورزشکاران بتوانند توانایی ها و استعداد های خود را در زمینه های ورزشی نشان دهند و با آداب و رسوم سایر مردم استان ها و هم وطنان عزیزمان آشنا گردند.

            رییس دانشگاه فنی و حرفه ای استان چهار محال و بختیاری ، ضمن ابراز خرسندی از افتخار میزبانی  تیم های حاضر ، آمادگی خود را جهت پذیرایی از این عزیزان اعلام کرد و افزود : ما نهایت سعی خود را خواهیم کرد تا مسابقات در بهترین شکل ممکن برگزار گردد و در فرصت مناسب جاذبه ها ی گردشگری و اماکن تاریخی استان را به میهمانان عزیزمان معرفی کنیم.

  نظرات کاربران (1)